Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Русолова Галина Вікторівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 РУСОЛОВА ГАЛИНА ВІКТОРІВНА 56500, Миколаївська обл., місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 45 52.62.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ З ЛОТКІВ ТА НА РИНКАХ РУСОЛОВА ГАЛИНА ВІКТОРІВНА припинено

За цією адресою зареєстровано також

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 РУСОЛОВ ДМИТРО БОРИСОВИЧ 56500, Миколаївська обл., місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 45 60.21.1 ДІЯЛЬНІСТЬ АВТОМОБІЛЬНОГО РЕГУЛЯРНОГО ТРАНСПОРТУ РУСОЛОВ ДМИТРО БОРИСОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
СВІТКО ЕДУАРД ІГОРОВИЧ Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ ЧКАЛОВА, будинок...
ДАНИЛОВ ІЛЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧ Харківська обл., місто Харків, Комінтернівський район, ВУЛИЦЯ МОЦАРТА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua