Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Манді Степан Степанович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 МАНДІ СТЕПАН СТЕПАНОВИЧ 90354, Закарпатська обл., Виноградівський район, село Пийтерфолво, ВУЛИЦЯ Ф.РАКОВЦІ, будинок 64 01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві МАНДІ СТЕПАН СТЕПАНОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ІВАНОВ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ Кіровоградська обл., Новоархангельський район, селище міського типу Новоархангельськ, ВУЛИЦЯ КОТЛЯРЕВСЬКОГО, будинок 65, квартира...
ДОЛЖАНСЬКИЙ РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ Рівненська обл., Корецький район, місто Корець, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua