Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АТОЛЛ"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
123034190 ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АТОЛЛ" 84100, Донецька обл., місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 40 42.22 Будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій ШТАНЬКО ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ зареєстровано

Засновники / бенефіціари:

  1. ШТАНЬКО ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, розмір внеску до статутного фонду - 2961.00 грн.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ТОВАРНА БІРЖА "КАПІТАЛ-КОНТРАКТ" Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ КАВКАЗЬКА, будинок...
ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО ЖИТЛОВОГО ТИПУ "ЗАЛІССЯ" Хмельницька обл., місто Нетішин, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛОВА, будинок 2, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua