Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Світко Едуард Ігорович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СВІТКО ЕДУАРД ІГОРОВИЧ 72318, Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ ЧКАЛОВА, будинок 65 28.13 Виробництво інших помп і компресорів СВІТКО ЕДУАРД ІГОРОВИЧ зареєстровано

За цією адресою зареєстровано також

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СВІТКО ОЛЬГА ВАДИМІВНА 72318, Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ ЧКАЛОВА, будинок 65 33.20 Установлення та монтаж машин і устатковання СВІТКО ОЛЬГА ВАДИМІВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ДЕМ'ЯНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА Хмельницька обл., місто Кам'янець-Подільський, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, будинок 4, квартира...
РУСОЛОВА ГАЛИНА ВІКТОРІВНА Миколаївська обл., місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua