Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

СПІЛЬНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРАФТ"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
114031272 СПІЛЬНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРАФТ" 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ МИКУЛИНЕЦЬКА, будинок 42 зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНКОС" ЛТД Тернопільська обл., місто Тернопіль, БУЛЬВАР ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок...
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАБОРАНТ" Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА , будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua