Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Семенюк Степан Петрович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СЕМЕНЮК СТЕПАН ПЕТРОВИЧ 93400, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 80, квартира 12 СЕМЕНЮК СТЕПАН ПЕТРОВИЧ зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ХВОСТИК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ Черкаська обл., місто Черкаси, Придніпровський район, ВУЛИЦЯ ОРДЖОНІКІДЗЕ, будинок 40, квартира...
СТАСЮК ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ Хмельницька обл., місто Нетішин, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 27, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua