Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Ганган Віра Тимофіївна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ГАНГАН ВІРА ТИМОФІЇВНА 68342, Одеська обл., Кілійський район, село Новомиколаївка, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 45 47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами ГАНГАН ВІРА ТИМОФІЇВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
АЛЬ САЛЕХ ХАЙСАМ МОХАММАД ХАЛІЛЬ Луганська обл., місто Рубіжне, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок 13, квартира...
ЛУГОВА-НЕКРУТ АНЖЕЛА ВОЛОДИМИРІВНА Київська обл., місто Ірпінь, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua