Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Пріщенко Віктор Миколайович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ПРІЩЕНКО ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ 29000, Хмельницька обл., місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ КАМ'ЯНЕЦЬКА, будинок 98, квартира 31 46.22 Оптова торгівля квітами та рослинами ПРІЩЕНКО ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
НАЙДИЧ ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ВОВЧИНЕЦЬКА, будинок 52-А, квартира...
ТУКАН СЕРГІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ м.Київ, Святошинський район, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ , будинок 144, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua