Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЛАН"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
121987370 ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЛАН" 86700, Донецька обл., місто Харцизьк, ВУЛИЦЯ ГАСТЕЛЛО, будинок 82 зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "БЕРМІНВОДИ" Харківська обл., місто...
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) "ОБ'ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНОЇ РАД БРАТСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" Миколаївська обл., Братський район, селище міського типу Братське, ВУЛИЦЯ МИРУ , будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua