Брати Горобці – шукаємо вдалі комбінації сівозмін

3 views

СФГ «АСТРА.» – сімейне господарство на Полтавщині. Тут працює родина Горобців, які майже 50% власних площ відводять під кукурудзу – найбільш затратну, але найприбутковішу культуру, за словами аграріїв. На вирощування 1 га кукурудзи йде більше 18 тис. грн прямих витрат. Близько 40% у закупівлях для живлення рослин складають добрива компанії Яра.

Наприкінці 1990-х років Іван Миколайович Горобець вирішив залишити посаду директора сільгосппідприємства і створити своє фермерське господарство. Разом із дружиною вони починали з одного трактора і 50 га землі. Нині ж земельний банк СФГ «АСТРА.» зріс до 2,3 тис. га.

Їхні сини – Андрій і Роман, маючи за плечами знання та досвід в управлінні бізнесом й наукових розробках, майже докорінно змінили підхід до роботи в сімейному господарстві.

Своєрідний аналітичний підхід управлінців дозволив господарству не тільки пережити кризу 2014-2015 років і шалений стрибок долара. Цей період родина Горобців використала як прекрасну можливість для нового етапу розвитку свого підприємства. Детальніше дивіться у відео!

Залишити коментар

8 − 6 =